Więcej

Zawodnicy

  • Emil Sayfutdinov

    FOGO UNIA Leszno
    2,600
  • Artem Laguta

    MRGARDEN GKM Grudziądz
    2,414
  • Leon Madsen

    ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
    2,360
  • Fredrik Lindgren

    ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
    2,280
  • Martin Vaculik

    RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra
    2,222
  • Maciej Janowski

    BETARD SPARTA Wrocław
    2,188
  • Bartosz Zmarzlik

    MOJE BERMUDY STAL Gorzów
    2,179
  • Tai Woffinden

    BETARD SPARTA Wrocław
    2,156
  • Grigorij Laguta

    MOTOR Lublin
    2,147
  • Piotr Pawlicki

    FOGO UNIA Leszno
    2,138
  • Matej Zagar

    MOTOR Lublin
    2,111
  • Patryk Dudek

    RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra
    2,000
  • Gleb Chugunov

    BETARD SPARTA Wrocław
    2,000
  • Jason Doyle

    ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
    2,000
  • Mikkel Michelsen

    MOTOR Lublin
    1,973
  • Dzika Karta

    ?
    -

Poprzednie lata

1.Bartosz Zmarzlik12 (3,2,2,2,3) +3
2.Piotr Pawlicki10 (1,2,3,2,2) +3+2
3.Martin Vaculik12 (3,3,3,3,U) +1
4.Jason Doyle11 (2,3,0,3,3) +3+0
5.Leon Madsen11 (2,1,3,2,3) +2
6.Patryk Dudek10 (1,3,1,3,2) +2
7.Mikkel Michelsen8 (2,2,U,1,3) +1
8.Maciej Janowski6 (0,1,1,2,2) +1
9.Emil Sayfutdinov10 (3,3,2,0,2) +0
10.Kenneth Bjerre9 (3,0,3,3,d) +w
11.Artem Laguta6 (2,1,2,1,0)
12.Fredrik Lindgren4 (1,0,2,0,1)
13.Grigorij Laguta4 (1,1,d,1,1)
14.Nicki Pedersen2 (d,2,w,-,-)
15.Janusz Kołodziej2 (0,0,w,1,1)
16.Krzysztof Buczkowski2 (0,0,1,w,1)
17.Marcin Turowski0 (0)
18.Mateusz Bartkowiak0 (0)
1.Patryk Dudek9 (2,3,0,2,2) +3+3
2.Piotr Pawlicki11 (3,2,2,3,1) +2
3.Nicki Pedersen13 (3,1,3,3,3) +1
4.Emil Sayfutdinov8 (0,0,3,2,3) +3+0
5.Jason Doyle10 (2,2,3,d,3) +2
6.Leon Madsen8 (3,1,2,2,0) +2
7.Bartosz Zmarzlik11 (3,2,2,2,2) +1
8.Artem Laguta8 (1,3,2,1,1) +1
9.Tai Woffinden9 (2,3,1,3,w) +d
10.Janusz Kołodziej8 (2,3,0,1,2) +0
11.Bartosz Smektała7 (0,1,1,3,2)
12.Maciej Janowski6 (1,1,w,1,3)
13.Krzysztof Kasprzak5 (1,0,3,d,1)
14.Fredrik Lindgren3 (0,2,1,0,0)
15.Rafał Karczmarz2 (1,1,w)
16.Michael Jepsen Jensen1 (1,d,-,-,-)
17.Daniel Kaczmarek0 (0,0,0,0,0)
18.Maksym Drabik(-,-,-,-,-)
1.Leon Madsen15 (2,1,3,3,3) +3
2.Kacper Woryna7 (2,1,1,3,d) +3+2
3.Bartosz Zmarzlik12 (3,3,2,2,2) +3+1
4.Patryk Dudek13 (3,3,3,3,1) +0
5.Jason Doyle9 (3,2,1,1,2) +2
6.Maciej Janowski7 (2,t,2,0,3) +2
7.Rune Holta9 (3,0,1,2,3) +1
8.Emil Sayfutdinov9 (1,2,2,1,3) +1
9.Artem Laguta11 (0,3,3,3,2) +0
10.Grzegorz Zengota7 (1,2,3,0,1) +0
11.Tai Woffinden7 (0,2,2,2,1)
12.Niels Kristian Iversen6 (0,3,1,1,1)
13.Janusz Kołodziej4 (1,1,0,2,0)
14.Piotr Protasiewicz4 (2,1,w,1,d)
15.Krystian Pieszczek3 (1,0,0,d,2)
16.Jarosław Hampel0 (0,0,0,0,0)
17.Maksym Drabik0 (0)
1.Krystian Pieszczek11 (2,3,3,0,3) +3
2.Grigorij Laguta11 (1,3,1,3,3) +2
3.Piotr Protasiewicz11 (1,3,2,2,3) +3+1
4.Vaclav Milik8 (2,1,2,3,0) +3+w
5.Piotr Pawlicki10 (3,1,3,1,2) +2
6.Niels Kristian Iversen8 (3,0,3,2,0) +2
7.Tai Woffinden10 (3,2,1,2,2) +1
8.Bartosz Zmarzlik8 (2,3,1,1,1) +1
9.Nicki Pedersen7 (w,0,1,3,3) +d
10.Patryk Dudek7 (3,2,0,2,d) +d
11.Chris Holder7 (1,1,2,1,2)
12.Greg Hancock6 (2,0,3,d,1)
13.Krzysztof Kasprzak5 (1,0,2,1,1)
14.Grzegorz Zengota4 (0,1,0,3,0)
15.Jason Doyle4 (0,2,0,0,2)
16.Janusz Kołodziej3 (0,2,0,0,1)
1.Grigorij Laguta 7 (1,t,2,1,3) +3+3
2.Piotr Pawlicki10 (2,0,2,3,3) +3+2
3.Greg Hancock11 (2,3,3,0,3) +1
4.Martin Vaculik11 (3,3,3,2,0) +0
5.Emil Sayfutdinov10 (3,2,2,2,1) +2
6.Peter Kildemand10 (2,2,2,2,2) +2
7.Bartosz Zmarzlik10 (3,2,1,2,2) +1
8.Maciej Janowski9 (1,3,0,3,2) +1
9.Nicki Pedersen9 (0,3,3,3,w) +ns
10.Tai Woffinden9 (3,1,1,3,1) +0
11.Matej Zagar7 (1,1,1,1,3)
12.Krzysztof Buczkowski7 (1,2,1,1,2)
13.Jason Doyle3 (0,d,3,0,0)
14.Grzegorz Walasek3 (2,1,0,0,0)
15.Niels Kristian Iversen3 (0,1,0,1,1)
16.Paweł Przedpełski1 (d,0,0,0,1)
17.Dominik Kubera0 (0)
1.Emil Sayfutdinov15 (3,3,3,3,3) +3
2.Darcy Ward12 (3,3,2,3,1) +3+2
3.Martin Vaculik13 (3,3,3,2,2) +1
4.Krzysztof Kasprzak12 (3,3,3,3,) +3+d
5.Janusz Kołodziej9 (2,0,1,3,3) +2
6.Matej Zagar9 (1,1,2,2,3) +2
7.Leon Madsen7 (1,2,2,2,w) +1
8.Tai Woffinden6 (0,1,3,1,1) +1
9.Rune Holta7 (1,2,1,1,2) +0
10.Przemysław Pawlicki6 (1,1,2,u,2) +0
11.Nicki Pedersen4 (2,2,w,-,-)
12.Adrian Miedziński4 (0,0,1,2,1)
13.Jarosław Hampel4 (2,0,1,1,w)
14.Ernest Koza3 (0,3)
15.Piotr Protasiewicz3 (2,1,0,0,0)
16.Damian Dąbrowski2 (2,0)
17.Artur Mroczka2 (0,2,0,w,-)
18.Maciej Janowski1 (d,d,u,1,-)

Zasady turnieju

Regulamin Dla mediów

Bilety i akredytacje dla mediów

W sektorze czerwonym – w przeciwieństwie do pozostałych stref trybun na stadionie – nie przewidziano dystrybucji biletów ulgowych ani dziecięcych

Bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat oraz emerytów i rencistów

Bilet dziecięcy dla dzieci w wieku 0-7 lat

Istnieje możliwość wymiany – za dopłatą – już kupionych biletów na miejsca w sektorze czerwonym (kontakt mailowy pod adresem: [email protected])

Brak sprzedaży biletów na trybunę L1

Formularz akredytacyjny dla mediów dostępny na stronie w dniach 21.07.2020 – 11.08.2020. Uwaga: ograniczona liczba miejsc dla mediów w związku z Regulaminem Sanitarnym PGE Ekstraligi 2020. Akredytacje nadsyłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Zasady akredytacji takie same jak na meczach PGE Ekstraligi 2020. Więcej informacji udzielamy mailowo: [email protected]

Akredytacje

Hotele

Wybierasz się na kilka dni? Poniżej prezentujemy listę rekomendowanych hoteli.

  • Hotel Bulwar

    ul. Bulwar Filadelfijski 18
    hotelbulwar.pl

    Odległość od stadionu: 4500 m
  • Hotel Filmar

    ul. Grudziądzka 39-43
    hotelfilmar.pl

    Odległość od stadionu: 5000 m
  • Copernicus Toruń Hotel

    ul. Bulwar Filadelfijski 11
    copernicustorunhotel.com

    Odległość od stadionu: 4000 m
  • Hotel Meeting

    ul. Generała Józefa Bema 73-89
    hotelmeeting.pl

    Odległość od stadionu: 3900